"Окупантів треба перемелювати, не поспішаючи": Швидка перемога України може викликати неадекватну реакцію Путіна

Швидка перемога України може викликати неадекватну реакцію у голови Міноборони РФ Сергія Шойгу і президента Володимира Путіна. Про це заявив головний військовий прокурор України (2019-2020 рр.), генерал-майор запасу Віктор Чумак в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Після відвертої втечі росіян з позицій, умовно, може бути застосована тактична ядерна зброя. У США є засторога, що швидка втеча, швидкі удари можуть викликати та спровокувати ескалацію конфлікту, а ось перемелювання сил противника - це саме те", - пояснив генерал.

За його словаами, генерал армії США Ллойд Остін на першому засіданні Рамштайн сказав, що треба зробити так, щоб Росія ніколи більше не змогла вести жодної війни. "Є два сценарії - швидка перемога над Росією і РФ розпадається, виникає купа ризиків, у тому числі для західного світу. Другий сценарій - це перемелювання. Ця м’ясорубка буде перемелювати не тільки війська, це перемелювання всіх ресурсів, які є у Росії. Це падіння військового, економічного, технологічного, людського ресурсу. Все це у комплексі може дати знекровлення РФ", - підсумував Чумак.

Заява спікера парламенту Вірменії щодо України викликала істерику в Москві

четвер, 25 квітень 2024, 5:58

Спікер парламенту Вірменії Ален Симонян заявив про "рішучу підтримку Єреваном територіальної цілісності України, Молдови, Грузії, Кіпру та всіх країн". У Росії стверджують, що він "перейшов усі червоні лінії", повідомляють Verelq та APA. . Виступаючи ...

Втричі більше ніж зазвичай: США оголосили великий пакет військової допомоги Україні

четвер, 25 квітень 2024, 5:25

Міністерство оборони США 24 квітня оголосило про виділення пакета військової допомоги Україні загальною вартістю 1 мільярд доларів – першого відтоді, як Конгрес ухвалив додаткове фінансування для допомоги іноземним союзникам. "Це оголошення є 56 транше...