Окупантів за відмову воювати зачинили в залізному контейнері в 30-градусну спеку: Мати загарбника поскаржилася Путіну

Мати одного з військових окупаційних військ РФ поскаржилася президенту країни-агресора Володимиру Путіну на неналежне ставлення до особового складу в російській армії. Вона заявила, що за відмову вирушити на передову її сина у спеку замкнули в залізному контейнері, передають Патріоти України.

Звернення росіянки до Путіна OBOZREVATEL надали власні джерела. Документ був направлений в Управління президента РФ щодо роботи зі зверненнями громадян та організацій (фото розміщено внизу новини). Автором звернення від 23 червня 2022 року названа Хіміченко Олена Іванівна.

У тексті документа вона розповіла, що дехто полковник Малюшенко, тво заступника з виховної роботи 49-ї армії за відмову військовослужбовців відбути на передову не за своєю військовою спеціальністю розпорядився закрити сімох "відмовників" у залізному контейнері в 30-градусну спеку.

За словами росіянки, інцидент стався в Олександрівці, очевидно, на Херсонщині, де раніше було знищено командний пункт вказаної 49-ї армії.

"Це що за свавілля коїться в цій армії? Виходить, що полонені військовослужбовці ЗСУ утримуються в кращих умовах, ніж громадяни своєї ж країни? Або до громадян можна ставитися як кому на думку спаде? Прошу Вас повернути до Росії цих військовослужбовців, серед яких перебуває мій єдиний син", – заявила жінка.

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...

Кругова порука взяла гору над совістю та обов'язком перед державою та народом: Верховний Суд відмовився звільняти свого члена з російським паспортом

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:24

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування. "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю,...