
Російські окупанти активно торгують запчастинами, вкраденими зі своєї бойової техніки. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
"Підбиті захисниками України російські танки, БТРи та БМП окупянти евакуюють для ремонту на територію РФ. Проте під час подорожі бойова техніка ворога остаточно перетворюється на металобрухт, який уже не підлягає ремонту та відновленню", - сказано в повідомленні.
В українській розвідці зазначають, що окупанти знімають з техніки запчастини, акумуляторні батареї та блоки управління озброєнням і намагаються продати їх або обміняти на алкоголь.
"Зважаючи на масштаби розкрадань та критичний рівень оснащеності підрозділів боєздатною технікою, командувач військами південного військового округу РФ наказав провести термінові розслідування випадків розкрадання техніки та подвоїти охорону ешелонів, які доправляють знищену техніку до ремонтних підрозділів", - йдеться в повідомленні ГУР Міноборони.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...