Окупанти біля острова Зміїний намагаються підняти катер "Раптор" - "утоплеником" хочуть посилити угруповання

Російські окупанти відчувають нестачу корабельно-катерного складу чорноморського флоту. У зв'язку з цим "друга армія світу" додумалася піднімати з дна Чорного моря катер "Раптор". Надалі рашисти планують відправити "утопленика" на відновлення. Про це у Facebook повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України.

За інформацією ОК "Південь", корабельні угруповання у Чорному морі зберігають загрозу ракетних ударів. Під її прикриттям загарбники намагаються організовувати рятувально-підйомні роботи біля острова Зміїний по вилученню з-під води ураженого десантного швидкісного катера типу "Раптор".

"Після підняття "Раптор" планується відправити до пункту базування Донузлав. Відчутно зменшену кількість корабельно-катерного складу чорноморського флоту рашисти намагаються підлатати "утоплениками", – повідомили в оперативному командуванні "Південь".

Найгірший кошмар Кремля став реальністю Путін отримав під боком одну з найсильніших армій замість демілітаризації, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 20:20

За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...