
Російські окупанти відчувають нестачу корабельно-катерного складу чорноморського флоту. У зв'язку з цим "друга армія світу" додумалася піднімати з дна Чорного моря катер "Раптор". Надалі рашисти планують відправити "утопленика" на відновлення. Про це у Facebook повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України.
За інформацією ОК "Південь", корабельні угруповання у Чорному морі зберігають загрозу ракетних ударів. Під її прикриттям загарбники намагаються організовувати рятувально-підйомні роботи біля острова Зміїний по вилученню з-під води ураженого десантного швидкісного катера типу "Раптор".
"Після підняття "Раптор" планується відправити до пункту базування Донузлав. Відчутно зменшену кількість корабельно-катерного складу чорноморського флоту рашисти намагаються підлатати "утоплениками", – повідомили в оперативному командуванні "Південь".
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...