
Російські окупанти відчувають нестачу корабельно-катерного складу чорноморського флоту. У зв'язку з цим "друга армія світу" додумалася піднімати з дна Чорного моря катер "Раптор". Надалі рашисти планують відправити "утопленика" на відновлення. Про це у Facebook повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України.
За інформацією ОК "Південь", корабельні угруповання у Чорному морі зберігають загрозу ракетних ударів. Під її прикриттям загарбники намагаються організовувати рятувально-підйомні роботи біля острова Зміїний по вилученню з-під води ураженого десантного швидкісного катера типу "Раптор".
"Після підняття "Раптор" планується відправити до пункту базування Донузлав. Відчутно зменшену кількість корабельно-катерного складу чорноморського флоту рашисти намагаються підлатати "утоплениками", – повідомили в оперативному командуванні "Південь".
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...