
Російські окупанти відчувають нестачу корабельно-катерного складу чорноморського флоту. У зв'язку з цим "друга армія світу" додумалася піднімати з дна Чорного моря катер "Раптор". Надалі рашисти планують відправити "утопленика" на відновлення. Про це у Facebook повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України.
За інформацією ОК "Південь", корабельні угруповання у Чорному морі зберігають загрозу ракетних ударів. Під її прикриттям загарбники намагаються організовувати рятувально-підйомні роботи біля острова Зміїний по вилученню з-під води ураженого десантного швидкісного катера типу "Раптор".
"Після підняття "Раптор" планується відправити до пункту базування Донузлав. Відчутно зменшену кількість корабельно-катерного складу чорноморського флоту рашисти намагаються підлатати "утоплениками", – повідомили в оперативному командуванні "Південь".
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...