
Російські окупанти відчувають нестачу корабельно-катерного складу чорноморського флоту. У зв'язку з цим "друга армія світу" додумалася піднімати з дна Чорного моря катер "Раптор". Надалі рашисти планують відправити "утопленика" на відновлення. Про це у Facebook повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України.
За інформацією ОК "Південь", корабельні угруповання у Чорному морі зберігають загрозу ракетних ударів. Під її прикриттям загарбники намагаються організовувати рятувально-підйомні роботи біля острова Зміїний по вилученню з-під води ураженого десантного швидкісного катера типу "Раптор".
"Після підняття "Раптор" планується відправити до пункту базування Донузлав. Відчутно зменшену кількість корабельно-катерного складу чорноморського флоту рашисти намагаються підлатати "утоплениками", – повідомили в оперативному командуванні "Південь".
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...