Окупанти "брали" Бахмут п'ять разів, а Мар’їнку - шість: Брехню росіян показали на інфографіці

На українському фронті нині в епіцентрі бойових дій перебувають Бахмут і Мар’їнка Донецької області. Там воїни Сил оборони відбивають окупантів, які ведуть безуспішні наступи, хоча від початку війни вже п’ять-шість разів заявляли про "взяття" цих міст, передають Патріоти України.

Так само вони "хвалилися" нібито повним захопленням і низки інших населених пунктів на передовій. Цю брехню ворога видання "Слово і діло" показало в інфографіці.

"Фейкові перемоги: скільки разів окупанти звітували про "взяття" міст і селищ Донбасу. Паралельна реальність російських пропагандистів змусила нас оновитисічневу інфографіку", – прокоментували аналітики.

Відповідно до зібраних даних з відкритих джерел станом на 22 травня 2023-го, російська армія "брала" Бахмут п’ять разів від початку цього року. Зокрема, такі заяви від пропагандистів лунали щомісяця.Про "захоплення" Мар’їнки окупанти стверджували шість разів – тричі в 2022-му й стільки ж із січня 2023-го.

Так само шість разів ворог "повністю контролював" Опитне – здебільшого це було в жовтні-грудні 2022-го, і ще раз цьогоріч у січні.Торік по чотири рази загарбники заявляли про "захоплення" Пісків і Рубіжного (Луганщина), по два рази – Вугледара, Зайцевого та Павлівки.

Сіверськ війська РФ "брали" в липні 2022-го, а потім у лютому 2023-го. Також стверджували про "контроль" над Соледаром – тричі цьогоріч у січні.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...