Окупанти будують вже третю лінію оборони: У розвідці розповіли про ситуацію в захопленій ворогом частині півдня України

Російські окупанти будують третю лінію оборони на захоплених територіях півдня України. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, передають Патріоти України.

За його словами, на першому етапі ворог закріплювався біля стратегічних об'єктів (дамба, ГЕС у Новій Каховці тощо). З початку травня росіяни почали зміцнення своєї оборони.

"Готуються відповідні інженерні споруди, будуються навіть не перша і не друга, а третя лінія оборони. І це говорить про те, що (це) окупація цих територій, а можна говорити про перспективу, що Російська Федерація хоче залишитися надовго. Саме ці військові аспекти, воскові індикатори вказують на наміри Росії захопити й утримувати ці території", - заявив Скібіцький.

Він також розповів, що в окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей українська розвідка бачить переміщення військ з Криму. На півострів вони йдуть транзитом з РФ.

"І, відповідно, ми бачимо, наскільки потужне зараз розгортає Росія угруповання військ на окупованих територіях півдня України. Тому що по суті (РФ) об'єднала угруповання, яка включає сухопутний, повітряний і морський компонент, оскільки Чорноморський флот (РФ) зараз контролює Азовське море і ту частину Чорного моря, що знаходиться біля Криму, біля тих районів, які захопив ворог. Створено систему управління, систему логістичного забезпечення, все відновлено через залізницю, через повітряний шлях. Активно використовуються захоплені порти, аеродроми безпосередньо в Мелітополі. Це і для базування авіації, і для доставки вантажів. Таким чином противники закріплюються", - розповів Скібіцький.

На Сіверському напрямку був бій: Російським шпигунам "дали по зубах" прикордонники

субота, 4 лютий 2023, 12:30

Прикордонники вночі зупинили кілька атак російських загарбників на Сіверському напрямку. Про це у суботу, 4 лютого, повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України, передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку ворог з артилерії та...

"Їх дуже багато": Резніков анонсував велику кількість танків від партнерів уже незабаром

субота, 4 лютий 2023, 12:27

Німецькі танки Leopard, британські Challenger та американські Abrams вже скоро прибудуть до України. Про це очільник Міноборони Олексій Резніков повідомив у Twitter, передають Патріоти України. "Офіційно: Танкова коаліція за Україну народилася і активн...