Окупанти будують вже третю лінію оборони: У розвідці розповіли про ситуацію в захопленій ворогом частині півдня України

Російські окупанти будують третю лінію оборони на захоплених територіях півдня України. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, передають Патріоти України.

За його словами, на першому етапі ворог закріплювався біля стратегічних об'єктів (дамба, ГЕС у Новій Каховці тощо). З початку травня росіяни почали зміцнення своєї оборони.

"Готуються відповідні інженерні споруди, будуються навіть не перша і не друга, а третя лінія оборони. І це говорить про те, що (це) окупація цих територій, а можна говорити про перспективу, що Російська Федерація хоче залишитися надовго. Саме ці військові аспекти, воскові індикатори вказують на наміри Росії захопити й утримувати ці території", - заявив Скібіцький.

Він також розповів, що в окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей українська розвідка бачить переміщення військ з Криму. На півострів вони йдуть транзитом з РФ.

"І, відповідно, ми бачимо, наскільки потужне зараз розгортає Росія угруповання військ на окупованих територіях півдня України. Тому що по суті (РФ) об'єднала угруповання, яка включає сухопутний, повітряний і морський компонент, оскільки Чорноморський флот (РФ) зараз контролює Азовське море і ту частину Чорного моря, що знаходиться біля Криму, біля тих районів, які захопив ворог. Створено систему управління, систему логістичного забезпечення, все відновлено через залізницю, через повітряний шлях. Активно використовуються захоплені порти, аеродроми безпосередньо в Мелітополі. Це і для базування авіації, і для доставки вантажів. Таким чином противники закріплюються", - розповів Скібіцький.

Блок демонструє готовність битися за Литву: У НАТО вирішили зібрати наступний саміт у державі з найвищою загрозою вторгнення

середа, 29 червень 2022, 12:25

Хай Москва і не мріє пробити 160-кілометровий Сувалський коридор. Саміт Північноатлантичного альянсу в Мадриді цього тижня ухвалить рішення про проведення саміту в Литві. . Про це розповів журналістам у Мадриді президент Литви Гітанас Науседа. . Лито...

"Не питайте мене, як протікає спецоперація": Актор із "Кварталу 95" показав Путіна, який хворіє на нетримання сечі (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:14

Актор студії "Квартал 95" Юрій Великий показав нову комедійну пародію на президента РФ Володимира Путіна. Цього разу диктатор у виконанні гумориста страждає через нетримання сечі на Пітерському міжнародному форумі, який автор назвав "Путінським". Ледь ...