
Український кулеметник придумав, як безпечно і ефективно знищувати окупантів. Він створив систему дистанційного керування і вів вогонь по ворогах на відстані. За словами противника, боєць довго "життя не давав" підрозділу супротивників. На відео нижче, яке опублікував портал InformNapalm, окупант демонструє позицію українського кулеметника, повідомляють Патріоти України.
"Він нам життя не давав. Ми сюди мінометом — прямо ось так ось поруч падає, а він все одно працює. Ми думали, що там такий за кулеметник. Думали, може Буцефал (кінь Олександра Македонського, — ред.). Працювали, працювали, а коли зайшли, то побачили", — поскаржився один з рашистів.
За словами ворожого солдата, український воїн використав зброю з БТРа, для якої він реалізував дистанційне керування. Окупант показав дроти, що йдуть до кулемета. Він припустив, що боєць ЗСУ стріляв з бліндажа і не реагував на вогонь у відповідь, адже знаходився в безпеці.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...