Окупанти через аукціон "прихватизували" легендарний кримський винзавод "Коктебель"

Завод марочних вин "Коктебель" в анексованому Криму продали на аукціоні за 1,4 млн доларів. Покупцем стало товариство з обмеженою відповідальністю "Завод марочних вин "Коктебель". Дані про продаж опубліковано на російському сайті для розміщення інформації про проведення торгів, зазначають Патріоти України.

"Переможцем аукціону в електронній формі визнано учасника № 538005 - товариство з обмеженою відповідальністю "Завод марочних вин Коктебель", який запропонував під час проведення торгів найвищу ціну лота № 1 у розмірі 110 178 094 рублі 77 копійок (1 468 674 доларів - ред.)", - йдеться в повідомленні.

До аукціону було допущено дві компанії й одну фізособу - ТОВ "Завод марочних вин Коктебель", яке орендувало завод, компанію "НТЦ" Кристаллкор" із Санкт-Петербурга, а також фізособу Андрія Шкловського, який є засновником ТОВ "Бонусмолл" у Пермі.

Нагадаємо, в березні 2014 р. постановою так званого уряду Криму про націоналізацію майна було націоналізовано 131 компанію, зокрема виноробні заводи "Магарач" і "Масандра", завод шампанських вин "Новий Світ" і багато інших.

У грудні минулого року в Криму продали винзавод "Масандра" за 72 млн доларів. Володарем 100% акцій стало ТОВ "Південний проект" - дочірня компанія банку "Росія".

Після продажу "Масандри" Україна заявила про намір ініціювати запровадження нових міжнародних санкцій. Також у Міністерстві реінтеграції зазначили, що Київ запровадить національні санкції проти Російської Федерації.


Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся?: Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...