Окупанти до такого не доросли: ​Ремонт зброї ЗСУ, поставленої Заходом, часто відбувається дистанційно, - The Wall Street Journal

Ремонт зброї ЗСУ, поставленої Заходом, часто відбувається дистанційно. Американські фахівці в Польщі дають поради українським військовим через чати захищених додатків. Про це йдеться в матеріалі The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

Журналісти розповідають, як відбувається комунікація між 55 американськими військовими в Польщі та бійцями ЗСУ. Ці військові відправляють запити українським колегам на ремонт зброї, яка вже знаходиться на полі бою, через захищені месенджери.

Для кожної основної системи озброєння є 14 чатів. Українці пересилають фото зношених стволів, цікавляться, як зробити боєприпас точнішим, або як утилізувати непридатну зброю.

Крім того, ЗСУ надсилають ескізи реконструкцій деталей, щоб американці відповіли, чи буде це працювати на полі бою. "Це швидко повертає техніку на поле бою", - сказав підполковник, відповідальний за чати.

Фахівці сходяться на думці, що поставлена зброя прослужила б ще довше, якби її ремонтували фахівці з України. Повідомляється, що завдяки таким чатам вдалося повернути в стрій HIMARS.

Росіяни не змогли повернути позиції в районі Андріївки й зазнали значних втрат на Токмацькому напрямку – Генштаб

п’ятниця, 22 вересень 2023, 8:02

Сили оборони України відбили атаки російських загарбників у районі Григорівки та Андріївки на Бахмутському напрямку, а також у районах Малої Токмачки та Роботиного на Запорізькому напрямку. . Джерело: оперативна інформація Генерального штабу Збройни...

Салліван оголосив, що США поки не передаватимуть Україні ракети ATACMS

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:54

Напередодні Володимир Зеленський заявив, що Україна і США "на фінішній прямій" у питанні щодо постачання ракет ATACMS. Однак "лінія Саллівана" у Білому домі наразі перемогла. Сполучені Штати Америки поки не передаватимуть Україні далекобійні ракети ATA...