Окупанти до такого не доросли: ​Ремонт зброї ЗСУ, поставленої Заходом, часто відбувається дистанційно, - The Wall Street Journal

Ремонт зброї ЗСУ, поставленої Заходом, часто відбувається дистанційно. Американські фахівці в Польщі дають поради українським військовим через чати захищених додатків. Про це йдеться в матеріалі The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

Журналісти розповідають, як відбувається комунікація між 55 американськими військовими в Польщі та бійцями ЗСУ. Ці військові відправляють запити українським колегам на ремонт зброї, яка вже знаходиться на полі бою, через захищені месенджери.

Для кожної основної системи озброєння є 14 чатів. Українці пересилають фото зношених стволів, цікавляться, як зробити боєприпас точнішим, або як утилізувати непридатну зброю.

Крім того, ЗСУ надсилають ескізи реконструкцій деталей, щоб американці відповіли, чи буде це працювати на полі бою. "Це швидко повертає техніку на поле бою", - сказав підполковник, відповідальний за чати.

Фахівці сходяться на думці, що поставлена зброя прослужила б ще довше, якби її ремонтували фахівці з України. Повідомляється, що завдяки таким чатам вдалося повернути в стрій HIMARS.

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...