Окупанти дивувалися, що в Україні немає колгоспів, та поставили ультиматум фермерам, - ГУР Міноборони

Російські окупанти не лише крадуть зерно в України, а й планують вивозити з окупованих територій 70% врожаю, а також вирішити свої демографічні проблеми за рахунок викраденої української молоді. Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький, передають Патріоти України.

За словами представника ГУР, окупаційні війська в Херсонській області та частині Запорізької "поставили ультиматум" місцевим фермерам про те, що все, що буде вироблятися в цих регіонах, забиратимуть на територію Росії.

"Однозначно, великий подив викликало у окупантів таке питання, як розподіл землі. Видача землі населенню, паювання. Перше питання – були здивовані дуже: "А чому у вас не має колгоспів? Все забрати, все знову повернути в колгоспи. І весь врожай, який буде збиратися, – 30% буде залишатися вам, 70% йде на Росію. Це повернення часів колективізації, часів Радянського союзу, коли так було влаштовано на цих територіях", - розповів Скібіцький.

Представник ГУР переконаний, що така політика Росії призведе до виснаження окупованих територій. За його словами, на окупованих територіях триває пошук проукраїнських і патріотичних людей, які можуть "завадити організації планів РФ на окупованих територіях".

Крім того, Скібіцький розповів про вивезення дітей, підлітків та молоді з окупованих регіонів: "Іде вивіз нашого населення з окупованих територій на територію РФ, і при чому дуже велика увага приділяється такій категорії як діти, підлітки, молодь.

Чому? Тому що ми розуміємо, що молодь – це можливість влаштування в їхні навчальні заклади, в тому числі і у військові навчальні заклади, і це той контингент, який потім РФ буде використовувати. Відповідно, це молоде населення, яке можуть відправити в будь-який регіон РФ для того щоб відновити або поповнити ті прогалини в населенні, які є в дальніх районах РФ, Сибір, Далекий Схід. І реально ми бачимо цю картину".

"Свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці": Стерненко повідомив про потужні вибухи у окупованій Попасній

неділя, 14 серпень 2022, 20:43

У тимчасово окупованій Попасній росіяни панікують через потужну "бавовну". Цього разу свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці. Сергій Стерненко заявив, що окупанти, мабуть, "знову курили", передають Патріоти України. Окрім того, він навів ще декілька...

"Гіркін працює на Патрушева": Політтехнолог пояснив, що означає сам факт появи екс-ватажка "ДНР" в Криму

неділя, 14 серпень 2022, 20:15

Колишнього фсб-шника Ігоря Гіркіна-Стрєлкова, який брав участь в окупації Криму, затримали, коли він намагався потрапити на Херсонський фронт. Експерти запевняють, що все через війну між ФСБ та армією всередині РФ, адже Гіркін працює на Патрушева. Про ...