Російські війська у тимчасово окупованому Мелітополі готують масштабну провокацію, щоб звинуватити українські сили в атаках на мирних жителів. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ, передають Патріоти України.
У Telegram Стратком зазначає, що окупанти за наказом гауляйтера та колаборанта Євгена Балицького роздають місцевим мешканцям листівки про те, як поводитись під час ударів HIMARS. "Зазвичай такі дії є поверховим доказом підступних намірів окупантів, мовляв, ми ж вас попереджали", - йдеться у повідомленні.
В управління нагадали, що це не перша спроба окупантів звинуватити ЗСУ в атаках на мирних жителів. Вони додали, що криваву провокацію окупанти планують організувати, щоб відвернути увагу від «повних провалів на всіх фронтах, вселюдного „куріння у невстановлених місцях“, масового дезертирства у РФ, зміни командирів та начальників». «ЗСУ ніколи не вело і не вестиме обстріли місцевого населення», — наголошує Стратком.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...