Окупанти в Маріуполі готуються сфальшувати "свідчення свідків" про те, що місто нібито знищили українські військові, повідомив радник міського голови Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Ворог вже оголосив початок реєстрації на компенсацію за знищене житло та/або втрату члена родини, що має сприяти втіленню намірів РФ.
«Однак, при поданні власноруч складеної письмової заяви маріупольці мають обов’язково зазначити, що майно «було знищено українськими військовими», а близьких «вбито українською армією». У разі відсутності/відмови такої позначки окупанти повідомляють, що ніяка компенсація проведене не буде», – пояснив Андрющенко.
За його словами, маріупольці надають заяви з відповідними мітками, адже зазнають психологічного тиску та перебувають в інформаційній блокаді. «У підсумку, росія отримує десятки тисяч власноруч складених письмових «свідчень» про «звірства української армії», – підсумував Андрющенко.
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...