"Окупанти готуються до широкого наступу": Військовий експерт дав прогноз, що буде в найближчі тижні

Окупанти можуть планувати широкий наступ на Донеччині. Але українські військові щодня роблять круті "сюрпризи" для ворогів. Тепер в загарбників проблеми. Про це розповів військовий експерт та керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, передають Патріоти України.

Він допускає, що російські окупанти можуть планувати широкий наступ на Донеччині на лінії Слов'янськ – Сіверськ – Бахмут. Але не вірить, що це реально станеться.

ЗСУ ефективно сповільнюють російських окупантів

Щоденні удари ЗСУ по складах та командних пунктах чудово сповільнюють російські війська. Вони не зможуть провести адекватне доукомплектування підрозділів артилерії і матимуть менше боєприпасів. Це у будь-якому випадку сповільнить наступальні дії.

Регулярні "бавовни" також дають українським військовим важливий час. Вони можуть звезти на напрямок ще більше зброї, зміцнити захисні рубежі та загалом краще підготуватися до оборони.

Що буде в найближчі тижні війни

Росія, за словами Мусієнка, може й хоче зробити великий наступ на Донеччину. Але навряд чи їй це вдасться. Як показує практика, українські військові ефективно "перекушували" будь-які такі спроби окупантів.

"Є вірогідність точкових наступальних дій, які Росія проводила й раніше. Були точкові наступальні дії – Лисичанськ, Гірське – Золоте тощо. Все буде приблизно так само – точкові наступи на Бахмут і Слов'янськ. Загалом наші сили ефективно тримають оборону, відбивають атаки, і, думаю, так і буде в майбутньому", – наголосив Мусієнко.

Джерело: 24 канал

Американський інститут вивчення війни спрогнозував, коли Путін натисне ядерну кнопку

субота, 1 жовтень 2022, 9:00

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все, глава Кремля не готовий до його застосування. Про це у п'ятницю, 30 вересня, пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Є два сценарії ядерних ударів РФ по Україні: В ISW розповіли, яку відповідь може готувати НАТО

субота, 1 жовтень 2022, 8:43

В Інституті вивчення війни вважають, що російський президент Володимир Путін поспішав незаконно анексувати українські території, щоб стабілізувати становище Росії й отримати час на відновлення своїх сил для наступного наступу. Про це йдеться у звіті Ін...