Окупанти, які вчиняли звірства на Харківщині, влаштували своїм товаришам по службі "дружнє зґвалтування". Документ

Військові зі складу 423-го мотострілецького полку 4-ї танкової дивізії 1-ї танкової армії збройних сил РФ зґвалтували своїх же товаришів по службі. Командування полку вирішило замовчати інцидент, передають Патріоти України.

Про це йдеться у листі матері одного зі зґвалтованих російських військових до президента Росії Володимира Путіна. Копію листа оприлюднив Telegram-канал "Досье Шпиона" з посиланням на злив з Управління президента РФ по роботі зі зверненнями громадян та організацій.

У листі до Путіна мама одного з військовослужбовців повідомляє, що її сина і двох його колег зґвалтували їхні же товариші по зброї. При цьому ґвалтівники перебували у стані наркотичного сп'яніння та погрожували своїм жертвам зброєю.

Мама просить президента розібратися в ситуації, оскільки командування полку вирішило замовчати інцидент і не карати збоченців.

"За моєю інформацією, підрозділ було виведено з території Харківської області, він зараз на території Брянської області. З етичних міркувань імена жертв не публікую", – пише автор Telegram-каналу "Досье Шпиона".


Попереду складні часи: Через російські обстріли кияни можуть залишитися без тепла на всю зиму, - Кличко

субота, 3 грудень 2022, 7:56

Через російські обстріли української інфраструктури Київ може залишитися без теплопостачання до весни. Адже якщо опалення буде відключено на 24 години за 5 градусів морозу, доведеться зливати воду із систем опалення. У зв'язку із чим до весни подати во...

Знайомтесь, B-21 Raider: У США відбулась презентація найсучаснішого стратегічного бомбардувальника

субота, 3 грудень 2022, 7:49

Американська компанія Northrop Grumman представила стратегічний бомбардувальник B-21 Raider, який вважається найсучаснішим літаком Військово-морських сил США. . Літак представили на підприємстві компанії у місті Палмдейл штату Каліфорнія. . У пре...