Окупанти, які відступили з району Лимана, скаржаться, що командування РФ їх кинуло, а тепер погрожує розправою (відео)

Окупанти з "ЛНР" заявили, що росіяни спеціально не попередили їх про відступ із позицій неподалік Лимана. Військові ЗС РФ хотіли залишити "мобілізованих" мешканців Луганської області під вогнем ЗСУ, а самі - втекти посеред ночі, передають Патріоти України.

Наразі командування звинувачує цих окупантів у дезертирстві й погрожує розправою. Відповідним відео поділився Telegram-канал "СтратКом ЗСУ" 3 жовтня. "ЛНРівці" самостійно знялися зі своїх позицій і приїхали в місто Щастя на Луганщині.

Вони стверджують, що окупантам-росіянам надійшов наказ згори відступати, але нічого їм не казати. Однак серед військовослужбовців із Росії знайшлися ті, хто вирішив попередити "мобілізованих" із так званої "республіки".

Уже кілька днів група "ЛНРівців"-окупантів живе у Щасті просто неба. Їх намагаються звинуватити в дезертирстві, але "мобіки" стверджують, що "трималися до останнього" і сперечаються з начальством.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...