Окупанти, які відступили з району Лимана, скаржаться, що командування РФ їх кинуло, а тепер погрожує розправою (відео)

Окупанти з "ЛНР" заявили, що росіяни спеціально не попередили їх про відступ із позицій неподалік Лимана. Військові ЗС РФ хотіли залишити "мобілізованих" мешканців Луганської області під вогнем ЗСУ, а самі - втекти посеред ночі, передають Патріоти України.

Наразі командування звинувачує цих окупантів у дезертирстві й погрожує розправою. Відповідним відео поділився Telegram-канал "СтратКом ЗСУ" 3 жовтня. "ЛНРівці" самостійно знялися зі своїх позицій і приїхали в місто Щастя на Луганщині.

Вони стверджують, що окупантам-росіянам надійшов наказ згори відступати, але нічого їм не казати. Однак серед військовослужбовців із Росії знайшлися ті, хто вирішив попередити "мобілізованих" із так званої "республіки".

Уже кілька днів група "ЛНРівців"-окупантів живе у Щасті просто неба. Їх намагаються звинуватити в дезертирстві, але "мобіки" стверджують, що "трималися до останнього" і сперечаються з начальством.

Ідентифіковано окупанта-казкаря, який "допомагав" дітям Ізюма (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:53

OSINT-дослідники встановили особу російського окупанта Миколи Литвиненка, який брав участь в окупації Ізюма, передають Патріоти України. Російським пропагандистам Литвиненко плів байки, що місцеві мешканці нібито зустрічали озброєних загарбників як "ви...

Документи були недійсними: На в`їзді до Києва затримали архієпископа, який мав тісні зв’язки з Москвою (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:29

На в`їзді до Києва прикордонники затримали архієпископа з тісними московськими зв’язками та недійсними документами. Про це повідомляє Держприкордонслужба, передають Патріоти України. Зазначається, що під час перевірки на можливу антиукраїнську діяльніс...