Окупанти хочуть відбити втрачені позиції на півдні: Розвідка Британії оцінила активізацію ворога

Російська окупаційна армія активізувалася на півдні України. Зокрема, війська РФ посилили наступ у напрямку села Роботине Запорізької області, яке вони втратили влітку 2023-го. Про це йдеться у звіті розвідки Міністерства оборони Великої Британії, передають Патріоти України.

"Російські сили продовжили і з великою ймовірністю наростили наземні атаки на осі Роботиного на півдні України, яке було відвойоване українськими силами під час контрнаступу влітку 2023 року. Від того часу село перебувало на лінії фронту", - йдеться в огляді.

Зазначається, що російська 58-а загальновійськова армія та повітряно-десантні війська РФ, що діяли в цьому районі, зазнали великих втрат під час українського контрнаступу. За даними британської розвідки, темп бойових дій, що від того часу знизився, і зусилля Росії з вербування, могли дозволити армії загарбників на цьому напрямку відновитися. "За останній тиждень російські сили посилили атаки на кількох точках лінії фронту, ймовірно, з метою розтягнути українські сили", - наголошують у Міноборони Британії.

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...

Допомога США Україні: Шмигаль розповів, як розподілять кошти

субота, 20 квітень 2024, 23:42

У суботу, 20 квітня 2024 року, Палата представників США схвалила запропонований спікером Майком Джонсоном законопроект щодо фінансової та військової допомоги Україні. Ним передбачено витрати американського бюджету на рівні понад 60 млрд доларів, нагаду...