
Країна-агресор Росія кинула багато сил на захоплення села Очеретине в Покровському районі Донеччини. Ворог стрімко просувався на цій ділянці Авдіївського фронту, але наразі його дії застопорилися.
Про це розповів військовослужбовець ЗСУ Євген Ієвлєв в ефірі в ефірі "Київ24". Нагадаємо, що армія РФ фактично за місяць здійснила прорив і закріпилися в населеному пункті.
"Після окупації Очеретиного просування ворога були доволі швидкі й динамічні. Але протягом останніх чотирьох-п’яти діб просувань уже немає", – зазначив він.
Військовий висловив припущення: ймовірно, окупанти розуміють, що за кілька тижнів Сили оборони отримають більше зброї.
Вас може зацікавити:Звільнятимуть з роботи частіше, ніж найматимуть: до чого готуватися українцям
"Можливо, мені б хотілося так думати, я прошу вашого розуміння. Але ворог, коли розумів, що ми через три-чотири тижні підсилимося, просто кинувся всім тим, чим у нього були сили", – вважає Ієвлєв.
Він визнав, що в ЗС РФ дуже багато техніки й боєкомплекту, аби забезпечувати вогняний шквал вночі й зранку. Проте військовий сподівається: все, що загарбники могли таким кидком, вони вже зробили на цій ділянці Авдіївського фронту.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...