Окупанти майже не використовують бронетехніку поблизу Липців: У Нацгвардії пояснили, що відбувається

Представник служби зв'язків із громадськістю 13-ої бригади Національної гвардії України "Хартія" Володимир Дегтярьов в ефірі телемарафону зазначив, що російські окупаційні війська змінили тактику наступальних дій у районі Липців на півночі Харківської області після знищення українськими військовими значної кількості бронетехніки під час штурмів окупантів понад місяць тому, передають Патріоти України.

"Після того як ми знищили більшу частину техніки, яка їхала в наш бік та везла десант, ворог повернувся до старої доброї техніки застосування малих груп", - наголосив він.

Речник вказав, що росіяни намагаються кидати на штурми малі групи по два-чотири військових.

"Окупанти розраховують, що може хтось з них таки дійде та в певній точці накопичиться, щоб зібрати там певну групу і кинути в нашу сторону", - наголосив він.

За його словами, військам РФ поки це не дуже вдається.

Найгірший кошмар Кремля став реальністю Путін отримав під боком одну з найсильніших армій замість демілітаризації, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 20:20

За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...