Окупанти могли застосувати хімічну зброю на Харківщині, - Арестович

За непідтвердженою інформацією, російські війська могли застосувати хімічну зброю у Харківській області. У військовослужбовців фіксують симптоми хімічного отруєння. Про це радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів в інтерв'ю "24 каналу", передають Патріоти України.

Він зазначив, що попередньо, російська авіація завдала удару по ємностях з аміаком в області. "Вже пішла інформація про те, що росіяни нібито використовували хімічну зброю, тому що були хімічні ураження в наших військовослужбовців. Проте це не хімічна зброя. Такі попередні дані, уточню", – сказав Арестович. За його словами, удар по промисловій точці міг викликати симптоми хімотруєння, серед яких непритомність і блювота.

Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...

Перед Керченським мостом через "наймасованішу атаку безпілотників за останній рік" утворилася рекордна черга з тисяч автівок в бік росії (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:12

Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...