Окупанти на Донбасі вбили українського військового, ЗСУ завдали удару у відповідь

У неділю, 6 вересня, збройні формування Російської Федерації вдруге порушили повний і всеосяжний режим припинення вогню та вбили військовослужбовця Збройних Сил України, передають Патріоти України.

Як написала пресслужба Операції об'єднаних сил на своїй сторінці у Facebook, противник відкрив вогонь зі стрілецької зброї по позиціях підрозділів ОС неподалік Причепилівки на Луганщині. "На жаль, один військовослужбовець Збройних Сил України отримав поранення, несумісне з життям", – йдеться у повідомленні.

Командування Об'єднаних сил висловило співчуття рідним та близьким загиблого. Зазначається, що у відповідь на обстріл українські воїни застосували наявні вогневі засоби та дали збройним формуванням РФ відсіч. Втрати противника будуть уточнені згодом.

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: