
На Донбасі підтримувані Росією бойовики продовжують обстрілювати населені пункти. У місті Щастя Луганської області 22 лютого снаряд окупантів влучив у житловий будинок. Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Гайдай, зазначають Патріоти України.
За його словами, попередньо, жертв немає, але людей не можуть евакуювати через те, що обстріли бойовиків не припиняються. "Бойовики потрапили до житлового будинку в Щасті. Протягом доби обстріли не вщухають. За адресою Донецька, 20 - потрапляння, жертв немає. Зараз чекають на "тишу", щоб обстежити будинок та евакуювати тих, хто залишився в будинку ", - зазначив він.Крім того, за його даними, пошкоджено вікна будинку по вулиці Гагаріна.

Пентагон достроково усуває з посади генерала Крістофера Донаг’ю, який очолював американські сухопутні війська в Європі та Африці та був одним із перших високопоставлених офіцерів США, залучених до координації допомоги Україні після початку повномасштаб...