Окупанти на Донеччині застосували заборонені міни проти ЗСУ

Терористи використовували міни ПОМ-2 для мінування позицій ЗСУ під Водяним.

У зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі терористи провели дистанційне мінування позицій ЗСУ, використовуючи заборонені міни. Про це повідомили на сторінці ООС в Facebook, передають Патріоти України.

Окупанти 22 листопада провели мінування забороненими мінами ПОМ-2 з боку тимчасово окупованої Ужівки в напрямку Водяного. Крім того, вранці в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ", недалеко від населеного пункту Шуми, противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї.

Бойових втрат і поранень серед особового складу Об'єднаних сил немає. У повідомленні зазначили, що ситуація в районі проведення ООС контролюється українським воїнами.

Бульбафюрер все зробив по-тихому: Ретранслятори в Білорусі, які коригували російські удари по Півночі Україні, вже не працюють - Зеленський

середа, 24 червень 2026, 20:03

Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...

Українці не хочуть конфлікту з Польщею? Шо показали результати соціологічного дослідження

середа, 24 червень 2026, 18:50

Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...