
Російські окупанти на фронті не ведуть підготовки до зимового періоду та намагаються максимально використати суху погоду. Про це в ефірі телемарафону Єдині новини розповіла речниця оперативно-тактичного угруповання Луганськ Анастасія Бобовнікова, передають Патріоти України.
«За даними нашої розвідки, ворог не готується до зимового періоду. Вони намагаються максимально використати суху погоду, яка зараз на Донеччині. У нас ще не було значних дощів», — сказала вона.
Бобовнікова додала, що росіяни на фронті максимально використовують артилерію, FPV-дрони та інші наявні засоби ураження, сподіваючись, «що вони зможуть досягти якихось цілей до морозів».
Речниця підкреслила, що українські сили на відміну від ворога, проводять заходи підготовки до зимового періоду. За її словами, росіянам буде набагато важче штурмувати українські позиції.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...