Окупанти на Харківщині відновили штурми біля Глибокого, очікується нарощення вогню, - ЗМІ

Вранці російські загарбники відновили штурмові дії біля населеного пункту Глибоке на Харківщині, Сили оборони очікують посилення ворожого вогню.

Джерело: співрозмовник "Української правди" у військових колах

Пряма мова: "Зранку противник відновив штурмові дії на окремих напрямках у смузі населеного пункту Глибоке. Вів артилерійський обстріл по напрямку Стариці. Очікується подальше нарощення вогню і на інших напрямках, зокрема Стрілеча-Глибоке".

Деталі: Як додає джерело, на Вовчанському напрямку штурмових дій ворога поки немає.

Могла збити вже понад 400 повітряних цілей: На озброєнні України засвітилася новітня система ППО

неділя, 28 червень 2026, 6:51

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...