
Двом російським окупантам, які вчиняли злочини під Києвом, повідомили про підозру. Одного звинувачують у вбивстві мирного мешканця Київщини, а іншого – у незаконних допитах цивільних. Про це інформує Офіс генерального прокурора, передають Патріоти України.
За даними слідства, у березні 2022 року під час окупації села Андріївка Бучанського району військовослужбовець незаконно затримав цивільного чоловіка. Разом з іншим окупантом вони помістили мирного мешканця до електричної підстанції. Там беззбройного спочатку били, а потім підозрюваний вбив його пострілом в голову.
Згодом окупант разом із співслужбовцями увірвався до будинку іншого мешканця села. Погрожуючи зброєю, вони викрали його автомобіль.
В іншому будинку – 96-річного ветерана Другої світової війни, підозрюваний викрав електрогенератор. Погрожуючи зброєю, він викрав у дідуся ордени за участь у Другій світовій війні, а також державні нагороди України та відомчі відзнаки й нагороди Міністерства оборони. Частину награбованого росіянин причепив собі на форму, сфотографувався та хизувався цим у соцмережах.

Другий підозрюваний – військовослужбовець повітряно-десантних військ збройних сил РФ разом з солдатами проводив незаконні допити мирних мешканців населеного пункту та обшуки у помешканнях громадян. Він залякував та погрожував вбивством цивільних.

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...