Окупанти на Запоріжжі готуються до "жесту доброї волі": Федоров вказав на перші дзвіночки

На Мелітопольському напрямку окупанти почали активно вивозити органи так званної "влади". Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. А декілька днів тому, за словами мера Мелітополя, російські офіцери стали інтенсивно евакуювати свої сім’ї із окупованих території. Зокрема, із Токмака і Молочанська.

"Панікують з кінця літа, але останніми днями чогось особливо", - розповів Федоров. Він додав, що станом на зараз окупаційна "влада" перейшла до закладів "освіти". Вони вивозять школи, училище, технікум. "Вчора ввечері (3 жовтня - ред.) оголосили, що сьогодні не працюватимуть "адмінустанови", магазини, ринок. До чого б не готувалися, але ворогу точно не добре", - наголосив Федоров.

Почаївську лавру перевірять на заборонені зв’язки із Московським патріархатом

середа, 24 червень 2026, 20:17

Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...

Бульбафюрер все зробив по-тихому: Ретранслятори в Білорусі, які коригували російські удари по Півночі Україні, вже не працюють - Зеленський

середа, 24 червень 2026, 20:03

Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...