Окупанти на Запоріжжі готуються до "жесту доброї волі": Федоров вказав на перші дзвіночки

На Мелітопольському напрямку окупанти почали активно вивозити органи так званної "влади". Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. А декілька днів тому, за словами мера Мелітополя, російські офіцери стали інтенсивно евакуювати свої сім’ї із окупованих території. Зокрема, із Токмака і Молочанська.

"Панікують з кінця літа, але останніми днями чогось особливо", - розповів Федоров. Він додав, що станом на зараз окупаційна "влада" перейшла до закладів "освіти". Вони вивозять школи, училище, технікум. "Вчора ввечері (3 жовтня - ред.) оголосили, що сьогодні не працюватимуть "адмінустанови", магазини, ринок. До чого б не готувалися, але ворогу точно не добре", - наголосив Федоров.

Україну знов вирішили притримати у часі: МЗС відреагувало на слова фон дер Ляєн щодо окремої євроінтеграції Києва та Кишинева

вівторок, 23 червень 2026, 9:35

У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...

"Путін став параноїдальним": Історик оцінив, чи можливе повстання в Росії

вівторок, 23 червень 2026, 8:39

За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...