
Лінія фронту у смузі відповідальності ОСУВ “Хортиця” залишаться активною. Окупанти намагаються наступати на усіх напрямках. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, передають Патріоти України.
“Впродовж кількох днів працювали у смузі відповідальності ОСУВ “Хортиця”. Лінія фронту залишається активною. Окупанти намагаються наступати на усіх напрямках. Попри тиск, наші воїни відбивають ворожі атаки та завдають значних втрат противнику у живій силі та техніці”, - наголосив Валерій Залужний.
За його словами, під час поїздки була проведена продуктивна робота із командирами бригад, які виконують завдання на Куп’янському напрямку. “Визначили послідовність наших кроків з урахуванням постійної зміни оперативної обстановки, спроможностей, а також ухвалили рішення для забезпечення першочергових потреб підрозділів. Наші хлопці та дівчата стійко тримають оборону у надскладних умовах. Дякую кожній бригаді, усім, хто в бою за Україну”, - зазначив Залужний.
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...