Окупанти намагаються "со своих яиц шерсти настричь": У Криму планують залучити громадян до розчищення русел річок

Улюблена приказка Катерини Другої, завойовниці Криму, дуже пасує ситуації в котру потрапили її безталанні наслідувачі

У суботу в Алушті десятки людей були задіяні в розчищенні русел річок, що впадають в Ізобільницьке водосховище. Окупанти хочуть зробити такі "суботники" регулярними і сподіваються, що це хоча б трохи збільшить об'єм прісної води, повідомляють Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

5 червня близько сотні людей розгрібали завали гілок, повалених дерев і кам'яних брил в руслах річок поблизу Алушти. Окупанти заявили, що "якщо ці дії дадуть хоча б 10% збільшення водного припливу, то значить все було не дарма".

В результаті так званого суботника з'явилася пропозиція проводити регулярні "еко-десанти" по руслах річок і водоносних джерел. Російські окупанти розраховують, що це частково допоможе наповненню водосховищ півострова.

Нагадаємо, в середині травня окупаційна влада Криму відзначала "недостатні запаси" води у водосховищах Алушти. Тому городяни як і раніше отримують прісну воду в обмежених кількостях й за графіком.

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...