
За даними британської розвідки, окупанти намагаються захопити трасу M04 біля Пісків. Ця дорога важлива для логістики українських військ на цьому напрямку. Про це розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, передають Патріоти України.
За його словами, російські окупанти хочуть взяти трасу під свій контроль, щоб ускладнити забезпечення українських підрозділів в цьому регіоні.
З початку повномасштабного вторгнення окупанти неодноразово ставили за мету захопити або взяти під вогневий контроль важливі для ЗСУ дороги. Зокрема, таке завдання росіяни намагалися виконати і під час затяжних боїв за Сєвєродонецьк та Лисичанськ.
Чому російські сили намагаються захоплювати та перерізати шляхи? Все для того, щоб не давати належним чином підвозити все необхідне для ведення бойових дій, – зазначив Мусієнко.
Утім, практично жодного разу російські війська не змогли брати під контроль стратегічно важливі для української армії траси. Окрім цього, командування ЗСУ завжди продумує альтернативні варіанти постачання боєприпасів та всього необхідного. А якщо ситуація стає загрозливою, то військові мають план, як безпечно відійти з території без великих втрат.
Третій Президент України Віктор Ющенко вирішив повернути Орден Білого Орла на знак незгоди з рішенням Кароля Навроцького. Про це повідомила журналістка Ірина Ванникова, прессекретарка Ющенка за часів його президентської каденції, передають Патріоти Укр...
Через рішення президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського польського ордена "Білого Орла" президент України 1994-2005 років Леонід Кучма вирішив відмовитися від цього ордена, яким був нагороджений ще 1997 року