Окупанти нанесли ракетний удар по Дніпропетровщині - пошкоджено житловий будинок, лінії електропередач та газопостачання

В Дніпропетровській області прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом обстрілу російськими окупантами села Мала Костромка. Про це повідомили в пресслужбі прокуратури області, передають Патріоти України.

Як стало відомо, окупанти 23 травня вчергове нанесли удар з артилерії по Криворізькому району області. Били касетними боєприпасами. Внаслідок обстрілу пошкоджено житловий будинок, лінії електропередач та газопостачання.

“Крім того, 22 травня окупанти здійснили артобстріл околиць населеного пункту Зеленодольськ Криворізького району. На місці події виявлено уламки нерозірваного снаряду із забороненими касетними боєприпасами. Цивільне населення в ході обстрілів агресора не постраждало. Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні”, - наголосили в пресслужбі прокуратури області.


Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...