Окупанти не будуть перекидати резерви з Авдіївського напрямку на південь: Згурець назвав причини

Аналітик Defense Express Сергій Згурець вважає, що російські окупаційні війська не будуть перекидати резерви з Авдіївського напрямку на інші ділянки фронту. Таку думку він висловив в етері "Еспресо", передають Патріоти України.

"Гадаю, що окупанти зараз витратять певний час на стабілізацію та відновлення сил в Авдіївці. Також окупанти частково будуть намагатись тиснути на лінію фронту біля Авдіївки. Зокрема, від Степового до Сєверного. Теж, ймовірно, активізуються бойові дії навколо Новомихайлівки. Оскільки ці населені пункти знаходяться поряд з Авдіївкою і ворог буде намагатись вирівняти лінію фронту", - пояснив Згурець.

Аналітик переконаний, що окупанти не будуть перекидати резерви з Авдіївки на інші напрямки "Від Авдіївки до Бахмута не дуже велика відстань. Тому, думаю, що намагання противника просунутись до Часів Яру будуть третьою складовою на цій ділянці фронту. Я не думаю, що росіяни зараз будуть перекидати накопичені сили з Авдіївського напрямку на південь. Оскільки це виглядає нераціональним", - додав він.

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...

Допомога США Україні: Шмигаль розповів, як розподілять кошти

субота, 20 квітень 2024, 23:42

У суботу, 20 квітня 2024 року, Палата представників США схвалила запропонований спікером Майком Джонсоном законопроект щодо фінансової та військової допомоги Україні. Ним передбачено витрати американського бюджету на рівні понад 60 млрд доларів, нагаду...