
Проросійські бойовики намагаються вкотре обійти мінські домовленості та приховати власні порушення. Поки що вони маскують виключно те озброєння, яке є забороненим Мінськими угодами. Про це під час щоденного брифінгу Міноборони повідомив речник відомства Дмитро Гуцуляк. Цю інформацію надала розвідка, передають Патріоти України.
Командування російських окупаційних військ вживає заходів для подальшого приховування порушень мінських угод у частині, що стосується відведення важкої техніки від лінії зіткнення, – мовиться у повідомленні.
Ві початку жовтня окупанти маскують артилерійське озброєння, що розташоване на передовій. Зокрема, йдеться про 122-міліметрові реактивні системи залпового вогню БМ-21 "Град", 122-міліметрові самохідні артилерійські установки 2С1 "Гвоздика", 122-міліметрові гаубиці "Д-30".
Водночас, противник активізував підготовку бойових підрозділів. Так окупати проводять часті тренування з озброєнням, водночас із залученням дронів.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...