
Через обстріл російськими окупантами Бахмута на Донеччині загинули п'ятеро мирних людей, ще дев'ятеро отримали поранення, інформують Патріоти України.
Як повідомляє Офіс генерального прокурора, 16 лютого росіяни обстріляли Бахмут зі ствольної артилерії та реактивної системи залпового вогню "Град". "Снаряди окупантів вкотре поцілили по житловому кварталу міста. Від атаки армії РФ загинули троє чоловіків та двоє жінок. Дев'ятеро громадян отримали осколкові поранення різного ступеню тяжкості", - йдеться в повідомленні.
Також повідомляється, що пошкоджено багато житлових будинків. За даними Офісу генпрокурора, окупанти ввечері продовжують обстрілювати місто. Зазначається, що розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1, 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).



У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...