
Російські окупанти ввечері 17 серпня вкотре обстріляли Харків. Загарбники влучили у гуртожиток в районі Салтівка. Кількість загиблих зросла до 6 людей, постраждало ще 16 осіб. Про це повідомили голова Харківської ОВА Олег Синєгубов та президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.
"Коли чуєш про харківську Салтівку – це знову біль. Біль за всю Україну. Біль за Харків. Ракетний удар… По гуртожитку… Будівля вщент зруйнована. Точну кількість загиблих і поранених встановлюємо. Підлий і цинічний удар по цивільних, що не має жодного виправдання й демонструє безсилля агресора. Не пробачимо, помстимося", - написав президент.
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що окупанти вбили 6 цивільних та поранили 16 мешканців Харкова. Гасіння займання триває.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...