
Російські окупанти ввечері 17 серпня вкотре обстріляли Харків. Загарбники влучили у гуртожиток в районі Салтівка. Кількість загиблих зросла до 6 людей, постраждало ще 16 осіб. Про це повідомили голова Харківської ОВА Олег Синєгубов та президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.
"Коли чуєш про харківську Салтівку – це знову біль. Біль за всю Україну. Біль за Харків. Ракетний удар… По гуртожитку… Будівля вщент зруйнована. Точну кількість загиблих і поранених встановлюємо. Підлий і цинічний удар по цивільних, що не має жодного виправдання й демонструє безсилля агресора. Не пробачимо, помстимося", - написав президент.
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що окупанти вбили 6 цивільних та поранили 16 мешканців Харкова. Гасіння займання триває.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...