
Внаслідок обстрілів українських позицій біля контрольного пункту в’їзду-виїзду «Мар’їнка», що на лінії розмежування, поранені два бійця, пропуск через контрольний пункт тимчасово припинено, інформують Патріоти України.
Як повідомляється на сторінці прес-центру штабу операції Об’єднаних сил у Facebook, окупанти здійснили обстріл з протитанкового ракетного комплексу позицій українських бійців неподалік КПВВ «Мар’їнка». «Внаслідок обстрілів два військовослужбовці Об’єднаних сил отримали поранення», - йдеться у повідомленні. Наголошується, що окупанти вели обстріл саме тоді, коли лінію розмежування перетинала значна кількість цивільних громадян.
«Наразі здійснення пропуску через КПВВ «Мар’їнка» тимчасово припинено. Прикордонники вжили заходів щодо забезпечення безпеки громадян та персоналу. Рішенням командувача Об’єднаних сил введено режим «Червоний» до окремого розпорядження», - сказано у повідомленні. Повідомляється, що решта КПВВ працює у звичному режимі.
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...