Окупанти обстріляли приміщення Червоного Хреста у Херсоні (фото)

Російські загарбники сьогодні, 15 січня, атакували у Херсоні приміщення, де працюють представники Червоного Хреста. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, передають Патріоти України.

В результаті обстрілу виникла серйозна пожежа. Наразі на місці працюють рятувальники. Інформації про постраждалих немає.

«Ворог знав, куди завдає удар. Під час обстрілу цієї ж будівлі в середині грудня загинула волонтерка та член загону швидкого реагування Червоного Хреста Вікторія Яришко», – зазначив Тимошенко.

Також голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич зазначив, що ворог знав, куди завдає удар. «Під час обстрілу цієї ж будівлі в середині грудня загинула волонтерка та член загону швидкого реагування Червоного Хреста Вікторія Яришко», – нагадав Янушевич.

Голова Херсонської ОВА також повідомив, що росіяни поцілили у центр реабілітації дітей з інвалідністю. «У будівлі вибито вікна та двері, також пошкоджено стіну. Ворожі снаряди впали поруч із приміщенням студентського гуртожитку. Росіяни обстріляли й приватні та багатоквартирні будинки», – зазначив Янушевич.

Окупанти атакували й обʼєкт критичної інфраструктури. Будівля підприємства та прилегла територія зазнала руйнувань. Наразі відомо про сім поранених в результаті російських обстрілів Херсона, з них один знаходиться у важкому стані. Усіх постраждалих госпіталізовано до медичних закладів, де лікарі надають їм необхідну допомогу.

"Противнику буде боляче": "Флеш" анонсував поставки на фронт нових типів FPV- дронів, що успішно завершили випробування та кратному розширення кілзони по всьому периметру оборони

четвер, 30 квітень 2026, 7:12

Україна випробувала нові типи FPV-дронів, які незабаром надійдуть до підрозділів українських військ на передовій. Кількість безпілотників також зростатиме, заявив радник міністра оборони України Сергій "Флеш" Бескрестнов, передають Патріоти України. "Т...