Окупанти обстріляли ракетами околиці Одеси

Російські окупанти ввечері 6 травня ракетами обстріляли Одеський район. Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, передають Патріоти України.

За його словами, дві ворожі ракети були випущені сьогодні в другій половині дня по Одеському району. "Люди не постраждали", - сказав Марченко.

При цьому, він не уточнив, які наслідки ракетного удару. Очільник військової адміністрації області закликав не поширювати неперевірену інформацію й стежити за офіційними сторінками державних органів влади.

У свою чергу, спікер оперативного штабу Одеської ОВА Сергій Братчук повідомив, що сьогоднішній обстріл регіону мав би набагато гірші наслідки, якби не добра робота української ППО. Крім того, Братчук заявив, що окупанти намагаються вести більш інтенсивну повітряну розвідку.

Як відомо, 2 травня російські окупанти атакували Одесу ракетами з моря, внаслідок чого загинув 15-річний підліток, який біг попередити про сигнал повітряної тривоги сусідів.

23 квітня російські ракети влучили в житлову багатоповерхівку, де загинуло 8 людей, зокрема молоде подружжя, а також 3-місячне немовля з матір'ю і бабусею.

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...