Війська РФ у Луганській області обстріляли з РСЗВ Ураган натовп мешканців Лисичанська, внаслідок чого вісім людей загинули. Про це повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
«Сьогодні у Лисичанську, коли мирне населення набирало воду від підвезеної цистерни, росіяни обстріляли натовп людей із РСЗВ Ураган. Вісім лисичан загинули», — написав він у Telegram.
Гайдай уточнив, що 21 особу доставлено до лікарні: з них п’ятеро, після отримання медичної допомоги, залишилися в Лисичанську, а 16 — евакуйовано до лікарень до інших регіонів.
За його даними, серед загиблих — хлопець 2007 року народження, а серед поранених — хлопець 2008 року народження.
Гайдай раніше повідомляв, що окупанти знищують місто з усієї можливої зброї, а ЗСУ не вистачає далекобійної артилерії в цьому регіоні. Глава ОВА додав, що останні два дні Україна не може завозити гуманітарні вантажі, але місто тримається на запасах, а лікарня укомплектована всім необхідним.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...