
Російські окупанти обстріляли із реактивних установок "Град" житлові квартали Нікопольського району на Дніпропетровщині. По мирному населенню випустили близько 80 снарядів, внаслідок чого 13 людей загинули, ще 11 було поранено, Про це повідомив у своєму Telegram-каналі глава Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передають Патріоти України.
Ворог свідомо та підступно двічі вдарив уночі, коли люди спали у своїх будинках. Під вогонь потрапили Марганець та Мирівська громада. У Марганці 10 людей загинули, 11 постраждали. Незабаром Резніченко повідомив, що в лікарні померли ще двоє людей. П'ятеро поранених перебувають у тяжкому стані. У місті було пошкоджено понад 20 багатоповерхівок, ЦНАП, палац культури, гуртожиток, дві школи, будівлю міськради та ще кілька адмінприміщень. Виведено з ладу лінію електропередач. Декілька тисяч мешканців залишилися без світла. Працюють аварійні бригади електриків.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...