
Російські окупанти обстріляли із реактивних установок "Град" житлові квартали Нікопольського району на Дніпропетровщині. По мирному населенню випустили близько 80 снарядів, внаслідок чого 13 людей загинули, ще 11 було поранено, Про це повідомив у своєму Telegram-каналі глава Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передають Патріоти України.
Ворог свідомо та підступно двічі вдарив уночі, коли люди спали у своїх будинках. Під вогонь потрапили Марганець та Мирівська громада. У Марганці 10 людей загинули, 11 постраждали. Незабаром Резніченко повідомив, що в лікарні померли ще двоє людей. П'ятеро поранених перебувають у тяжкому стані. У місті було пошкоджено понад 20 багатоповерхівок, ЦНАП, палац культури, гуртожиток, дві школи, будівлю міськради та ще кілька адмінприміщень. Виведено з ладу лінію електропередач. Декілька тисяч мешканців залишилися без світла. Працюють аварійні бригади електриків.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...