Окупанти обстрілюють ЗАЕС і готують провокації під українським прапором: У ГУР викрили плани ворога

Російські окупанти обстрілюють Запорізьку атомну електростанцію з розташованого неподалік від Енергодару села Водяне. Вони звозять на станцію "масовку", яка має грати роль "місцевих жителів та персоналу", которі розповідатимуть про "злочини київського режиму"Ю передають Патріоти України.

Водночас до в'їзду в Енергодар загарбники підігнали САУ "Піон" з намальованою свастикою "Z" і українським прапором і готують провокації. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Окупанти обстрілюють ЗАЕС з села Водяне. Один з артилерійських ударів рашистів пошкодив перший блок насосної станції Цеху теплових та підземних комунікацій. Ще один "приліт" призвів до часткової руйнації пожежної частини, що відповідає за безпеку ЗАЕС. Також в результаті ворожих обстрілів відбулося займання лісу та трави на прилеглих територіях, що викликало значне задимлення. Гасіння пожеж, спричинених обстрілами, ускладнено через обстріл пожежної частини", – зазначили у ГУР.

Водночас на ЗАЕС активно "трудятся" російські пропагандисти, які намагаються створити потрібну "картинку" для внутрішнього вжитку в РФ.

"Окупанти активно створюють "картинку" для власної пропаганди. З цією метою на станцію нещодавно завезли два автобуси "масовки", яка має виконувати роль начебто "місцевих жителів та персоналу". Справжні місцеві мешканці та персонал відмовляються брати участь у подібних постановках", – наголосили розвідники.

При цьому російські окупанти готують нові небезпечні провокації під чужим прапором, вони збираються звинуватити Україну у скоєних ними ж воєнних злочинах.

"До стели "Енергодар" на в’їзді в місто рашисти підігнали самохідну артилерійську установку "Піон" із нанесеною білою фарбою літерою "Z". На САУ піднято синьо-жовтий український прапор. Вочевидь, вона використовуватиметься для чергових провокацій з метою звинувачення ЗСУ", – зазначили у ГУР.

Розвідка Британії пояснила, чому Путін швидко визнав помилки з мобілізацією у Росії

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:56

Російський диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення "часткової" мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора полягають у тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кам...

"Ми знищимо всі сили, які зможемо побачити": Ексголова ЦРУ розповів, якою буде відповідь США на ядерний удар РФ по Україні

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:55

До ядерних погроз Росії потрібно ставитися серйозно, заявив колишній директор Центрального розвідувального управління США Девід Петреус. Штати та їхні союзники по НАТО дадуть відповідь на такий удар РФ по Україні, якщо він станеться, але не будуть заст...