
У Біловодському районі Луганщини Росія оголосила новий набір до «підрозділів МВС». Після значних втрат у боях, співробітники, які вижили, втекли на територію РФ. Про це повідомив голова місцевої ОВА Сергій Гайдай.
«Такі набори вже по кілька разів оголошували майже у всіх громадах Луганщини. Поступово вакантними виявляються навіть керівні посади. Туди навіть підвищити нікого – люди гинуть масово», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що допомогу окупантам поспішає «еліта». Зокрема, із тамбова їдуть 400 осіб, які відбувають покарання за кримінальні злочини. Зимове екіпірування відсутнє – вирішити це питання доручено громадським організаціям афганців шляхом збору грошей з населення.
Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...