
У Біловодському районі Луганщини Росія оголосила новий набір до «підрозділів МВС». Після значних втрат у боях, співробітники, які вижили, втекли на територію РФ. Про це повідомив голова місцевої ОВА Сергій Гайдай.
«Такі набори вже по кілька разів оголошували майже у всіх громадах Луганщини. Поступово вакантними виявляються навіть керівні посади. Туди навіть підвищити нікого – люди гинуть масово», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що допомогу окупантам поспішає «еліта». Зокрема, із тамбова їдуть 400 осіб, які відбувають покарання за кримінальні злочини. Зимове екіпірування відсутнє – вирішити це питання доручено громадським організаціям афганців шляхом збору грошей з населення.
У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...
Колишній міністр оборони РФ Сергій Іванов помер у віці 73 роки. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила Єдина ліга ВТБ, почесним президентом якої він був, передають Патріоти України. . До 4 лютого цього року Іванов обіймав посаду спецпредставника гла...