Окупанти оголосили новий набір до "підрозділів МВС" на Луганщині: Всі втекли або загинули, навіть начальство

Після значних втрат, співробітники «МВД», які вижили, втекли на територію РФ

У Біловодському районі Луганщини Росія оголосила новий набір до «підрозділів МВС». Після значних втрат у боях, співробітники, які вижили, втекли на територію РФ. Про це повідомив голова місцевої ОВА Сергій Гайдай.

«Такі набори вже по кілька разів оголошували майже у всіх громадах Луганщини. Поступово вакантними виявляються навіть керівні посади. Туди навіть підвищити нікого – люди гинуть масово», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що допомогу окупантам поспішає «еліта». Зокрема, із тамбова їдуть 400 осіб, які відбувають покарання за кримінальні злочини. Зимове екіпірування відсутнє – вирішити це питання доручено громадським організаціям афганців шляхом збору грошей з населення.

Як з підступного чекіста ліпили образ залихвацького мачо: Експіарник Шойгу розповів, як Путін витягував з моря підкладені античні амфори і сильно постраждав в ході авантюри з журавлями

субота, 27 червень 2026, 21:21

Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...

"Бульбафюрер" між дох вогнів: Лукашенко після своїх заяв про небажання Білорусі втягуватися у війну таємно зустрівся з Путіним на Валдаї - ЗМІ

субота, 27 червень 2026, 21:07

Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...