Окупанти огороджують під'їзди до Запорізької АЕС

Російські окупаційні сили будуть додатковий паркан навколо окупованої Запорізької АЕС. Про це повідомили в "Енергоатомі", передають Патріоти України.

Зазначається, що відтепер працівники Запорізької атомної станції не доїжджатимуть прямо до неї, як це було завжди. Натомість половину шляху їм доведеться долати пішки.

"Рейсові автобуси для персоналу ЗАЕС, які доставляють атомників на роботу, більше не курсуватимуть до фінального пункту маршруту. Перепоною стане новий паркан, який загарбники облаштовують на підходах до адмінбудівлі станції. Для цього вже почали рити землю", - йдеться в повідомленні.

За даними "Енергоатому", маршрутні автобуси доїжджають лише до кільця, де працівників ЗАЕС висаджують, і далі вони мають йти пішки. "Таким чином рашисти фактично розширюють закритий периметр навколо станції, начебто готуючи її до оборони. А простіше кажучи: вони бояться так, що не зупиняються навіть перед незаконним будівництвом на території атомного об'єкта", - зазначено в повідомленні.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...