
Захисники України в бою здобули ще одну трофейну одиницю техніки російських окупантів. Йдеться про самохідну гаубицю Акація-М. Про це на своєму каналі в Telegram 18 травня повідомив український журналіст Юрій Бутусов. Він показав відео з дорогим трофеем, передають Патріоти України.
За його словами, гаубицю російські військовослужбовці кинули в одному з населених пунктів Харківської області після того, як воїни Збройних сил України вибили їх з позицій.Техніка, як зазначив журналіст, в чудовому стані, і тепер вона допомагатиме українським бійцям знищувати російських загарбників та їхню техніку.
"Російська самоходна гаубиця 2С3 Акація, яку окупанти в паніці кинули після того, як їх вибили українські воїни з цих позицій в Харківській області. Тепер буде бити по росіянах, боєкомплект на місці, машина в чудовому стані. Чекайте подарунків. Усі російські окупанти будуть знищені, ми це зробимо навіть російською зброєю!" – наголосив Бутусов.
Зазначимо, 2С3 Акація призначена для придушення і знищення живої сили, артилерійських і мінометних батарей, ракетних установок, танків, вогневих засобів, пунктів управління і тактичних засобів ядерного нападу.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....