Окупанти перейменували площу Свободи в Маріуполі на площу Леніна і підняли над нею свій триколор (фото)

У Маріуполі окупанти перейменували площу Свободи на площу Леніна і підняли над нею свій триколор. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, окупанти повернули стару назву площа Леніна маріупольській площі Свободи, яку Маріупольська міськрада перейменувала 30 червня 2015 року.

"Окупанти перейменували площу Свободи в Маріуполі на площу Леніна і підняли над нею свій триколор. Який символізм - триколор на тлі знищених обгорілих будинків на площі Леніна. Замислився, а як вони виправлять "Маріуполь" на "Мариуполь" в написах на площі?" - зазначив він.

На фото, які опублікував Андрющенко, можна побачити 25 ліхтарів (кількість символізує області України разом із АР Крим), які прикрашені птахами миру - голубами. Їх встановили у 2020 році до Дня міста.

У Маріуполі окупанти підняли триколор на “площі Леніна” / фото Петро Андрющенко

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...