Окупанти перейменували площу Свободи в Маріуполі на площу Леніна і підняли над нею свій триколор (фото)

У Маріуполі окупанти перейменували площу Свободи на площу Леніна і підняли над нею свій триколор. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, окупанти повернули стару назву площа Леніна маріупольській площі Свободи, яку Маріупольська міськрада перейменувала 30 червня 2015 року.

"Окупанти перейменували площу Свободи в Маріуполі на площу Леніна і підняли над нею свій триколор. Який символізм - триколор на тлі знищених обгорілих будинків на площі Леніна. Замислився, а як вони виправлять "Маріуполь" на "Мариуполь" в написах на площі?" - зазначив він.

На фото, які опублікував Андрющенко, можна побачити 25 ліхтарів (кількість символізує області України разом із АР Крим), які прикрашені птахами миру - голубами. Їх встановили у 2020 році до Дня міста.

У Маріуполі окупанти підняли триколор на “площі Леніна” / фото Петро Андрющенко

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...

Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:45

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України. "Нові полонені Ваньки", – підписали там р...