
Російські окупаційні війська перекидають колони техніки з Криму в тимчасово захоплену Херсонську область. Наші захисники очікують, коли вони з’являться у полі зору HIMARS, передають Патріоти України.
А тим часом ЗСУ знову вдарили по Антонівському мосту, щоб перешкодити перекиданню бойових машин. Про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань
"Росіяни формують великі колони техніки в Криму й відправляють у бік тимчасово окупованої Херсонщини. Важливо, щоб цю техніку не перекинули до лінії фронту. І от ми спостерігаємо – знову чіткі прильоти по Антонівському мосту. А колони хай тільки з’являться у полі зору HIMARS – і буде окупантам ще одна Брилівка", – зазначив він.
У коментарі "24 каналу" Хлань додав, що дуже важливим є "коригування" транспортних артерій, щоб цю техніку не перекинули на правий берег.
Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...