
Російські окупаційні війська перекидають колони техніки з Криму в тимчасово захоплену Херсонську область. Наші захисники очікують, коли вони з’являться у полі зору HIMARS, передають Патріоти України.
А тим часом ЗСУ знову вдарили по Антонівському мосту, щоб перешкодити перекиданню бойових машин. Про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань
"Росіяни формують великі колони техніки в Криму й відправляють у бік тимчасово окупованої Херсонщини. Важливо, щоб цю техніку не перекинули до лінії фронту. І от ми спостерігаємо – знову чіткі прильоти по Антонівському мосту. А колони хай тільки з’являться у полі зору HIMARS – і буде окупантам ще одна Брилівка", – зазначив він.
У коментарі "24 каналу" Хлань додав, що дуже важливим є "коригування" транспортних артерій, щоб цю техніку не перекинули на правий берег.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою