
Командування російської армії розпочало виведення окремих зенітно-ракетних підрозділів із окупованого Криму до Росії. Росіяни хочуть посилити захист своїх НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на партизанський рух "АТЕШ".
Ймовірно, таке рішення росіян продиктоване не тільки ударами Сил оборони України по нафтобазах і військовій інфраструктурі, а й суспільним тиском усередині Росії.
Партизани з'ясували, що частина комплексів, включно з установками 31-ї дивізії ППО, вже передислокується з півострова на нові позиції. Хоча росіяни і розуміють, що цей крок створює критичні прогалини в обороні Криму, але у них немає іншого виходу. У результаті вразливими залишаються аеродроми, військові склади і Керченський міст.
"Атаки українських далекобійних дронів демонструють, що путінський режим нездатний захистити військові об'єкти в Бєлгородській, Курській, Воронезькій областях та інших регіонах Росії", - пише "АТЕШ".
Там також зауважили, що такий результат у влучаннях в російський НПЗ допомогли досягти і агенти їх руху.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....