
Підрозділи 20-ї гвардійської загальновійськової армії РФ під час відступу від Ізюма та Балаклії зазнали великих втрат.
Підрозділи російських окупантів, які втекли з Харківської області внаслідок наступу ЗСУ, перебувають біля кордону з РФ. Вони не мають зв'язку з командуванням, їжі та боєприпасів. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони.
Зазначається, що військові РФ, які відступили з ізюмського напрямку до Донецької області, очікують на підвезення боєкомплекту та палива.
Окупанти при відступі вимушено кинули практично все озброєння та техніку.
Як повідомили у ГУР, підрозділи 20-ї гвардійської загальновійськової армії РФ (в/ч 12721) під час відступу від Ізюма та Балаклії зазнали великих втрат.
"У деяких ротах залишилося близько половини особового складу. Ті, хто вижив, мають намір рухатися в бік російського кордону, щоб повернутися додому", - зазначили у розвідці.
Також окупанти зосередилися поблизу російського кордону у районі Бєлгородської області.
Нагадаємо, десантники 25 бригади розповіли, як звільняли Ізюм Харківської області.
Також повідомлялося, що на Харківщині підрахували трофейну техніку Росії. Українським військовим дісталося 227 одиниць техніки ворога.
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...