
Путінська армія, яка варварьки знищує Україну й вбиває мирних людей, у ніч проти 22 травня випустила ракети по Запорізькій області. Під вогонь потрапила цивільна інфраструктура одного з сіл на Вільнянщині. Про це повідомили в Запорізькій ОВА, передають Патріоти України.
Відомо, що ракетний удар стався близько 02:44. Станом на зараз на місці події працюють відповідні служби. Попередньо встановлено, що є постраждалі громадяни. "Ворог продовжує обстрілювати цивільну інфраструктуру Запорізького краю. Вибухи, які вночі чули мешканці Запоріжжя, були звуками цього обстрілу", - йдеться в повідомленні.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: