
Російські окупаційні війська деморалізовані та бояться мощі Збройних Сил України. Щоб не вступати у реальну битву з нашими захисниками загарбники вдаються до різних хитростей, передають Патріоти України.
Так, поблизу Енергодара, що у Запорізькій області, окупанти імітують бої з ЗСУ. Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації, посилаючись на інформацію української розвідки.
"Особовий склад противника, який розмістився поблизу населеного пункту Енергодар, вигадав оригінальний спосіб, як стати "героями" так званої "спецоперації" та не загинути в Україні", – йдеться в повідомленні.
Окупанти, розташувавшись на території затишного санаторію, але щовечора імітують бойові зіткнення з українськими захисниками. Під час таких зіткнень загарбники нібито "знищують" ДРГ українців, їх плавзасоби та БПЛА. Про це вони гордо рапортують у своїх донесеннях вищому командуванню.
У ЗОВА пояснили, що у разі ведення окупантами такої "героїчної" оборони своїх позицій значно зменшуються шанси використання їх підрозділу на лінії бойового зіткнення, де на них чекає справжній вогневий контакт з підрозділами ЗСУ та "героїчна" смерть.
Крім того, за фейкові бої загарбники отримують додатковий боєкомплект, а також грошову винагороду за участь у веденні бойових дій.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...