Окупанти погрожують зупинити Запорізьку АЕС

У Росії продовжують нахабно звинувачувати Україну в обстрілах Запорізької АЕС, за яким насправді стоять окупанти. Тепер у Москві погрожують зупинити роботу електростанції, передають Патріоти України.

Зупинка Запорізької АЕС означатиме знеструмлення Півдня України. Заяву про зупинку роботи АЕС після порції звинувачень у "підготовці Україною провокації" зробили у російському міноборони.

2 енергоблоки можуть вивести у "холодний резерв"

Начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту російських військ Ігор Кирилов заявив, що якщо "Україна не припинить обстріли", то окупанти можуть вивести 5 і 6 еренгоблоки атомної електростанції у "холодний резерв".

Такий крок означатиме зупинку роботи електростанції й, відповідно, знеструмлення Півдня, який електроенергією живить ЗАЕС.

"Історія розсудить": У Китаї зробили чергову розмиту заяву про ситуацію в Україні

четвер, 22 лютий 2024, 15:56

Міністр закордонних справ Китаю Ван І заявив, що "історія розсудить усі нюанси української кризи". За його словами, наразі найголовніше - припинити бойові дії. Ця заява з’явилася на офіційному сайті профільного відомства, передають Патріоти України.

Зеленський вніс у Раду законопроєкт про демобілізацію строковиків: Що передбачає

четвер, 22 лютий 2024, 15:49

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану, передають Патріоти України. Джерело: картка законопроєкту №11035 на сайті па...